Muziek op doek
Vaak heb ik op muziek geschilderd. Het ritme, de klank en het volume: het kan allemaal uitgebeeld worden in kleur en beweging op het doek.uit 1999 tot 1999, reageer naar de kunstenaar (klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
-
Gestileerde muziekinstrumenten in een 'landschap' dat door de kleuren de sfeer van de Franse componist Hector Berlioz moet verbeelden.
-
Hector Berlioz is een Franse componist die soms erg lyrische, impressionnistische en dan weer exuberante muziek. De gestileerde muziekinstrumenten verbeelden voor mijn zijn 'Symphonie fantastique'.
-
Zombie
1999In het schilderij heb ik teksten verwerkt uit de muziek van de Ierse groep he Cranberries, in dit geval uit de stevige song 'Zombie': geweld en dood in Ierland